Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Heliotrope Franck Boclet dla kobiet i mężczyzn

Heliotrope Franck Boclet dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Heliotrope Franck Boclet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Heliotrope Franck Boclet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Heliotrope marki Franck Boclet to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Heliotrope został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, goździk (przyprawa) i tymianek; nutami serca są róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są heliotrop, fasolka tonka i paczula.

Brzoskwinia Goździk (przyprawa) Tymianek

Róża Kwiat pomarańczy

Heliotrop Fasolka tonka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heliotrope by Franck Boclet.

Heliotrope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Boclet Heliotrope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Boclet Heliotrope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heliotrope marki Franck Boclet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heliotrope marki Franck Boclet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Oscar de la Renta Oscar Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Sarantis C-Thru Purple Diamond Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Oscar de la Renta Soft Amber Jeanne Arthes Sultane Silver Agustin Davila Agustin Davila for Women Perry Ellis Reserve Rasasi Al Ward Al Musk Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Coleen Rooney Butterflies