Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Molto Smalto Francesco Smalto dla mężczyzn

Molto Smalto Francesco Smalto dla mężczyzn

Molto Smalto marki Francesco Smalto to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Molto Smalto został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, kolendra i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, geranium, konwalia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Lawenda Rozmaryn Kolendra Cytryna Amalfi

Jaśmin Geranium Konwalia Szałwia muszkatołowa

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Molto Smalto by Francesco Smalto.

Molto Smalto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Francesco Smalto Molto Smalto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Francesco Smalto Molto Smalto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Molto Smalto marki Francesco Smalto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Molto Smalto marki Francesco Smalto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Noir de Noir Guerlain Cherry Blossom Glittering Miller Harris Terre de Bois Shiseido Zen Original Gres Air de Cabochard Mark Buxton English Breakfast Coty Stetson Animale Animale Lancome Trophee D.S. & Durga M'Head Reds Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Pierre Cardin Cardin