Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fullchoke for Women Francesco Smalto dla kobiet

Fullchoke for Women Francesco Smalto dla kobiet

Fullchoke for Women marki Francesco Smalto to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, wanilia, bergamotka, mandarynka, brzoskwinia i lilia.

Paczula Wanilia Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fullchoke for Women by Francesco Smalto.

Fullchoke for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Francesco Smalto Fullchoke for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Francesco Smalto Fullchoke for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fullchoke for Women marki Francesco Smalto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fullchoke for Women marki Francesco Smalto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Naomi Campbell Seductive Elixir Les Parfums de Rosine Roseberry S. Cute Sweet Amour Green Apple Victoria`s Secret Secret Charm Kate Spade Twirl Jovan Satisfaction for Women Jeanne Arthes Sexy Me No2 Vera Wang Preppy Princess