Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Connemara Fragrances of Ireland dla kobiet

Connemara Fragrances of Ireland dla kobiet

Connemara Fragrances of Ireland dla kobiet Zdjęcia

Connemara marki Fragrances of Ireland to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja, konwalia i fiołek; nutami serca są goździk (roślina), róża i mimoza; nutami bazy są brzoskwinia, drzewo sandałowe, irys, piżmo i wanilia.

Frezja Konwalia Fiołek

Goździk (roślina) Róża Mimoza

Brzoskwinia Drzewo sandałowe Irys Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connemara by Fragrances of Ireland.

Connemara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragrances of Ireland Connemara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragrances of Ireland Connemara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connemara marki Fragrances of Ireland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connemara marki Fragrances of Ireland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Halloween Halloween Fresia Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Oscar de la Renta Oscar Summer Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Gap Mandarin Jasmine No.094 Neil Morris Rainflower L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Oriflame Diamond Musk Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea DSH Perfumes Tubereuse