Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Oud Rose Intense Fragrance Du Bois dla kobiet i mężczyzn

Oud Rose Intense Fragrance Du Bois dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Oud Rose Intense marki Fragrance Du Bois to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Rose Intense został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hamid Merati-Kashani. Nutami głowy są bergamotka i nuty owocowe; nutami serca są róża, geranium, drzewo sandałowe i ambra; nutą bazy jest agar (oud).

Bergamotka Nuty owocowe

Róża Geranium Drzewo sandałowe Ambra

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Rose Intense by Fragrance Du Bois.

Oud Rose Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragrance Du Bois Oud Rose Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragrance Du Bois Oud Rose Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Rose Intense marki Fragrance Du Bois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Rose Intense marki Fragrance Du Bois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Gardenia Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Escada Escada en Fleurs Rochas Lumiere Juicy Couture Eau de Couture La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Molyneux Quartz Fragonard Billet Doux The Body Shop Moroccan Rose Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Lili Bermuda Pink