Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Oud Rose Intense Fragrance Du Bois dla kobiet i mężczyzn

Oud Rose Intense Fragrance Du Bois dla kobiet i mężczyzn

Oud Rose Intense marki Fragrance Du Bois to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Rose Intense został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hamid Merati-Kashani. Nutami głowy są bergamotka i nuty owocowe; nutami serca są róża, geranium, drzewo sandałowe i ambra; nutą bazy jest agar (oud).

Bergamotka Nuty owocowe

Róża Geranium Drzewo sandałowe Ambra

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Rose Intense by Fragrance Du Bois.

Oud Rose Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragrance Du Bois Oud Rose Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragrance Du Bois Oud Rose Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Rose Intense marki Fragrance Du Bois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Rose Intense marki Fragrance Du Bois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley April Violets Victoria`s Secret Mood Yearn Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Ellen Tracy Tracy Gap Dream Floris White Rose Avon Simple Elements Perfect Cotton Lili Bermuda Lily JoAnne Bassett Magie d’ Or Rifat Ozbek Ozbek 1001 Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition L`Occitane en Provence Fleur Cherie