Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetyver Fragonard dla mężczyzn

Vetyver Fragonard dla mężczyzn

Miałem: 1

Vetyver Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia Vetyver Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia Vetyver Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Fragonard to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kadzidło, grejpfrut i neroli; nutami serca są piwonia, jodła balsamiczna i skóra; nutami bazy są wetyweria, benzoes i piżmo.

Kadzidło Grejpfrut Neroli

Piwonia Jodła balsamiczna Skóra

Wetyweria Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Fragonard.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Perry Ellis 360° Blue for Men Kiton Kiton Black Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Lobogal Naceo Rouge Creed Amalfi Flowers Montale Crystal Aoud Joop! Joop! Thrill Man Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Costamor Tabacca Molton Brown Bracing Silverbirch Skeem Cypress Bark