Marki » F-H » szyprowe « Grupy

VRAI Fragonard dla kobiet

VRAI Fragonard dla kobiet

Mam: 1

ziołowy

VRAI marki Fragonard to szyprowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i werbena cytrynowa; nutami serca są kardamon i bazylia; nutami bazy są jaśmin, mech dębowy i tymianek.

Bergamotka Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa

Kardamon Bazylia

Jaśmin Mech dębowy Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VRAI by Fragonard.

VRAI Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard VRAI, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard VRAI, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VRAI marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VRAI marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Noir de Noir Revlon Flair Gas Gas Animale Animale Lancome Sagamore D.S. & Durga M'Head Reds Bronnley English Fern Daniel Vaudd Mens Rea Parfums 06130 Lys Emilio Pucci Vivara (1965) Escentric Molecules Escentric 03 Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica