Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Soleil Fragonard dla kobiet

Soleil Fragonard dla kobiet

Soleil Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Soleil marki Fragonard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Soleil został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wisteria, jaśmin, róża i lilia.

Irys Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wisteria Jaśmin Róża Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soleil by Fragonard.

Soleil Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Jaśmin, róża, lilia i bez, które również znalazły się w tej kompozycji i które jako pierwsze i dominujące docieraja do mojego nosa czynią całość słodką i...odważną. Nie każdy będzie się dobrze czół w tym zapachu, ale zauważyłam że na różnych skórach koleżanek, zapach zmieniał się nieraz znacząco.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soleil marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soleil marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Guerlain Cherry Blossom Fruity Gin Tonic Gin Tonic Woman Givenchy Oblique Play Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Gai Mattiolo That's Amore! Lei Jardin de France Heliotrope Gale Hayman Golden Delicious Chanel Chance Eau Tendre Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Fiorucci Pin Up I M Funny