Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Reve Indien Fragonard dla kobiet

Reve Indien Fragonard dla kobiet

Mam: 4 Chcę: 1

Reve Indien Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Reve Indien marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są irys, jaśmin i róża; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Irys Jaśmin Róża

Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reve Indien by Fragonard.

Shalimar Ode a la Vanille Sur la route de Madagascar
Shalimar

Reve Indien Recenzje Perfum

Rustykana
Rustykana

A ja uwielbiam ten zapach. Używam go z małymi przerwami od ok 10 lat. Pierwszy raz przywiozłam go sobie prosto z perfumerii w Grasse. Gdziekolwiek się pojawię, Panie pytają mnie o nazwę tego świetnego zapachu.

Savanoja
Savanoja

Cóż, ja również nie odnajduję tu woni kadzidełek z india shopu. Jest za to cała masa pudru czyli irys a w tle majaczy się słodko ostra i mocno żywiczna ambra, ale za taką akurat nie przepadam. Po jakimś czasie pudrowe nuty ustępują miejsca mocno animalnym. Gdyby dodano drzewa sandałowego może mogło by być ciekawiej i może skusiłabym się na flakonik? A tak niestety, ale podziękuję.
Możliwe, że autor miał coś innego na myśli niż ja i stąd wynikło nieporozumienie. Bo dla mnie to aromat bardziej w klimacie vintage, na domiar złego dosyć ostry w odbiorze.

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Czytając recenzje, mam wątpliwości, czy na pewno mówimy o tym samym zapachu... Może po prostu zawartość mojej próbki zepsuła się? A może po prostu kontakt z moją skórą nie służy tym perfumom? :( Jedno jest pewne: nie jest dobrze... W czym rzecz? Szukałam klimatu India-shopu, kadzidełek, itp. No i niby jest... Bardzo przyjemny sklepik indyjski, kadzidełka, może nawet waniliowe... Ładnie! Tylko, że to dopiero po czasie, a początek (pierwsze, powiedzmy, dwie godziny), to jest - wybaczcie - ale masakra, z którą nie odważyłabym się wyjść do ludzi. Ktoś wspomniał o nutach żywicznych? Generalnie lubię takie, ale TEGO się po prostu nie da... Nie wiem nawet do czego to przyrównać, ale jest naprawdę nieciekawie... Postaram się gdzieś przy okazji przetestować znów, bo może to prostu z moją próbką jest coś nie tak... Sama nie wiem, co o tym myśleć. Czytając inne recenzje, chwytam się nadziei, że to właśnie zepsuta próbka...

amanda
amanda

Nie są z pewnością typowo kwiatowym zapachem.
Wąchając je, od razu przypadły mi do gustu z pewnością właśnie przez podobieństwo do Shalimara.
Takie gęste wrażenie oddane w połączeniu świeżości bergamotki ze słodyczą wanilii, irysa z jaśminem i ostrzejszych żywicznych nut, których jednak tutaj nie ma w składzie przedstawiają wypisz wymaluj zapachowego brata Shalimara.
Oczywiście różnice występują , ale wspólny jest główny zarys zapachowy przynajmniej w początkowej fazie.
Z tym , że Reve Indien ma łagodniejszy przebieg wstępna ostrość ginie w ocieplaniu się zapachu w którym wyczuwa się lekką przyprawowość i nie ma tego ogona co Shalimar przez co staje się bardziej noszalny na codzień do pracy.

Pola
Pola

Jeżeli kojarzycie ogólnie pojęty zapach sklepów indyjskich to łatwo bedzie Wam odczytać moje porównanie. Tak by pachniał szalik prosto ze sklepu indyjskiego założony na szyję wcześniej poperfumowaną Shalimarem :P Ogólnie dla mnie zapach jest bardziej noszalny niż sam Shalimar, który się na mnie kwasi i wyłazi z niego brzydki mokry puder. Tyle, że z kolei zapach india shopu to też nie jest coś czym lubię pachnieć na codzień. Tak więć wącham częściej z korka niż na sobie. Fanom kadzidełek natomiast bardzo polecam. Cena jest przystepna a woda toaletowa ma trwałość ok 5-6h. na włosach znacznie dłużej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Reve Indien, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Reve Indien, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reve Indien marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reve Indien marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aqaba Midnight Sun Pierre Cardin Tristan L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Jardin de France Jasmine Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women CnR Create Pisces Calypso Christiane Celle Calypso Rose Yosh White Flowers 1.41 Chloe Eau de Fleurs Neroli Betty Barclay Pure Style