Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Murmure Fragonard dla kobiet

Murmure Fragonard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

lekko korzenny

Murmure marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Murmure został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, przyprawy i różowy pieprz.

Nuty kwiatowe Przyprawy Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Murmure by Fragonard.

Opium

Murmure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Murmure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Murmure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Murmure marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Murmure marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Yves Rocher Iris Noir Torrente L`Or de Torrente Kanabeach Kanabeach Femme Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Jeanne Arthes Art S Rasasi Al Lulu Al Aswad Tonatto Profumi M'oma Arno Sorel Sham'n Dream Christian Dior J`Adore L`Or