Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Murmure Fragonard dla kobiet

Murmure Fragonard dla kobiet

lekko korzenny

Murmure marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Murmure został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, przyprawy i różowy pieprz.

Nuty kwiatowe Przyprawy Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Murmure by Fragonard.

Opium

Murmure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Murmure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Murmure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Murmure marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Murmure marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Revlon Charlie Red Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Yves Rocher Ispahan Jessica Simpson Fancy Love Franck Olivier Passion Extreme Profumum Roma Neroli Shakira S Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Poiray Sceau de Coeur