Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miranda Fragonard dla kobiet

Miranda Fragonard dla kobiet

kokosowy
Miranda Fragonard dla kobiet Zdjęcia Miranda Fragonard dla kobiet Zdjęcia Miranda Fragonard dla kobiet Zdjęcia Miranda Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Miranda marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miranda został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jaśmin, opoponaks, ylang-ylang, róża, wanilia, ambra i drzewo sandałowe.

Kokos Jaśmin Opoponaks Ylang-ylang Róża Wanilia Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miranda by Fragonard.

Casmir
Ylang in Gold
Vanilla Fields
Just Cavalli Her

Miranda Recenzje Perfum

Tam
Tam

Bardzo suchy i ciepły - to pierwsze określenia jakie mi się nasuwają po aplikacji. Kto nie lubi w perfumach piwnicznych klimatów, wilgoci bagien i mroczności leśnych ostępów po te perfumy może sięgać bez obaw. Mieszanina zapachu wyprażonych wiórków kokosowych, kruchej, ciemnej wanilii, ambry i sporej dawki drzewa sandałowego jest pyliście sucha i otacza noszącego sympatyczną słoneczną aurą. Mnie kojarzy się z ciepłem białego piasku na tropikalnych plażach zapewne za sprawą aromatu kokosa i tego trudnego do opisania wrażenia ciepłego powiewu.

W niezwykle ciekawy, a nawet zagadkowy sposób perfumy unoszą się wokół właściciela, bo projekcję mają silną i długotrwałą nawet wówczas, gdy miejsca naniesienia wydają się już nie pachnieć...Skąd ten zapach się zatem wydobywa? Słodka to tajemnica producenta, czary-mary jakieś.

Jaśminu nie czuję, różę odkryłam z trudem, bo wyschła w tym suchym powiewie i cichutkie ostatnie tchnienia wydaje. Muśnięcie kadzidłem i kropelka żywicy jest wyczuwalna, choć nie wymieniono tych składników.

Udany to zapach, choć nieskomplikowany i liniowy, to bardzo przyjazny, otulający, mnie wprawia w doskonały nastrój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Miranda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Miranda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miranda marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miranda marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Guerlain Terracotta Le Parfum Rouge Bunny Rouge Embers Hermes L’Ambre des Merveilles Agent Provocateur L'Agent Tom Ford Sahara Noir Thierry Mugler Alien Essence Absolue John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Karl Lagerfeld Kapsule Woody Aquolina Black Sugar Tom Ford Black Orchid Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Rocher Voile d'Ambre M. Micallef Gaiac Serge Lutens Feminite du Bois Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Delle Grazie Paris Rouge Christian Dior Dior Addict