Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Mensonge Fragonard dla mężczyzn

Mensonge Fragonard dla mężczyzn

Mensonge Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia Mensonge Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia

Mensonge marki Fragonard to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mensonge został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, kardamon, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), róża, kminek i nasiona selera; nutami bazy są lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Imbir Kardamon Bergamotka Grejpfrut

Jaśmin Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Róża Kminek Nasiona selera

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mensonge by Fragonard.

Mensonge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Mensonge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Mensonge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mensonge marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mensonge marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Maurer & Wirtz Mustang Man Pal Zileri Lab i-White The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Demeter Fragrance Always Energetic James Heeley Cedre Blanc Ayala Moriel Palas Atena Kiss Cosmetics Kiss Her Yardley Iris and Lavender Arno Sorel Shaman Extreme Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Demeter Fragrance Gingerale