Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Mensonge Fragonard dla mężczyzn

Mensonge Fragonard dla mężczyzn

Miałem: 1

Mensonge Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia Mensonge Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia

Mensonge marki Fragonard to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mensonge został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, kardamon, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), róża, kminek i nasiona selera; nutami bazy są lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Imbir Kardamon Bergamotka Grejpfrut

Jaśmin Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Róża Kminek Nasiona selera

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mensonge by Fragonard.

Mensonge Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Kiedyś naprawdę dawno,dawno temu dostałem ten zapach od znajomej,z racji tego,że nie znałem firmy przystąpiłem do oceny.Jakiś tandetny dezodorant,pierwsze skojarzenie kiedy trzymałem flakon,a raczej puszkę.I Psik.. Ogromna chmura wylądowała na mojej ręce.Oczy zabłysły,...Jak ja uwielbiam lawendę..jakby wsiąść Calvin Klein Eternity i pozbyć się kolońskiego akcentu. Świeżak bez cytrusów. Lawenda pięknie świdruje Nasz nos,po ok.godzinie pojawia się wetyweria,która tworzy bazę po sam koniec. Taka jednorazowa przygoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Mensonge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Mensonge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mensonge marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mensonge marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Amouage Ciel Pour Homme 50 Cent Power by 50 Cent Nez a Nez Atelier d’Artiste The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal D`Orsay Chevalier d'Orsay Bath and Body Works Chai Anise Demeter Fragrance Bourbon Miller et Bertaux A Quiet Morning Brooksfield B. Green Ralph Lauren Big Pony 3