Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet

Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

kakaowy
Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet Zdjęcia Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet Zdjęcia Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Les Naturelles: Fleur de Vanille marki Fragonard to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Les Naturelles: Fleur de Vanille został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi kwiat wanilii; nutami serca są wanilia, ylang-ylang, heliotrop i róża; nutami bazy są czekolada, kakao i piżmo.

Kwiat wanilii

Wanilia Ylang-ylang Heliotrop Róża

Czekolada Kakao Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Naturelles: Fleur de Vanille by Fragonard.

Les Naturelles: Fleur de Vanille Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

To.....smaczny zapach. Wanilia u Fragonard'a jest jak budyń, mniam. Wanilia połączona z czekoladą i kakao - mieszanka miło zaskakująca dla zwolenników zapachów "smakowych".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Naturelles: Fleur de Vanille marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Naturelles: Fleur de Vanille marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kenzo Kenzo Amour Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Lancome Hypnose Eau Legere Les Parfums de Rosine Rose Praline Lulu Castagnette lol ;-) Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Lush Vanillary Corine de Farme M'zelle Marshmallow Laurence Dumont Vanille Orientale Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things