Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet

Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

kakaowy
Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet Zdjęcia Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet Zdjęcia Les Naturelles: Fleur de Vanille Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Les Naturelles: Fleur de Vanille marki Fragonard to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Les Naturelles: Fleur de Vanille został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi kwiat wanilii; nutami serca są wanilia, ylang-ylang, heliotrop i róża; nutami bazy są czekolada, kakao i piżmo.

Kwiat wanilii

Wanilia Ylang-ylang Heliotrop Róża

Czekolada Kakao Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Naturelles: Fleur de Vanille by Fragonard.

Les Naturelles: Fleur de Vanille Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

To.....smaczny zapach. Wanilia u Fragonard'a jest jak budyń, mniam. Wanilia połączona z czekoladą i kakao - mieszanka miło zaskakująca dla zwolenników zapachów "smakowych".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Naturelles: Fleur de Vanille marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Naturelles: Fleur de Vanille marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Montale Sweet Oriental Dream Montale Vanilla Extasy Eau Jeune Eau Jeune Possesion Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Tonatto Profumi Dama Voluspa Cafe Petite Ayala Moriel Cabaret Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Jeanne Arthes Cassandra Blanc Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Social Creatures Frankfurt Kitchen