Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les Naturelles: Figuier fleur Fragonard dla kobiet i mężczyzn

Les Naturelles: Figuier fleur Fragonard dla kobiet i mężczyzn

Les Naturelles: Figuier fleur Fragonard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Les Naturelles: Figuier fleur marki Fragonard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i neroli; nutami serca są figa, frezja i magnolia; nutami bazy są kardamon, gałka muszkatołowa i mech dębowy.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Neroli

Figa Frezja Magnolia

Kardamon Gałka muszkatołowa mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Naturelles: Figuier fleur by Fragonard.

Les Naturelles: Figuier fleur Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Fakt, że figa, jaką znamy gra tu drugie, albo i trzecie skrzypce. Zapach łączy w sobie lekko gorzkie nuty cytrusów z aromatycznym kardamonem. Na lato będzie super. Testowałam go i na mnie pachniał od 9ej do północy. Nie czarujmy się, trwałość zapachów zależy od mnóstwa czynników, w tym również od chemii naszego ciała czy typu skóry. "Nosiłam" wiele zapachów tej firmy i chwalę sobie ich trwałość tak w lecie, jak i w zimie.

vertigo
vertigo

Figa cytrusowa.

Figuier Fleur koncentruje się bardziej wokół neroli i gorzkiej pomarańczy. Figa gra rolę drugoplanową.
Jest kwaskowato-zielono i pomarańczowo.

Projekcja średnia, trwałość ~4 godziny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Naturelles: Figuier fleur marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Naturelles: Figuier fleur marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Moschino Friends Men Demeter Fragrance Christmas Tree L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette The Body Shop Zestini Avon Fire Me Up Fragonard Les Naturelles: Verveine Miller Harris Fleurs de Bois Max Deville Camera for Men Tocca Bianca Keiko Mecheri Tarifa Detaille Paradisii Intelligent Nutrients Awaken