Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Iris Fragonard dla kobiet

Iris Fragonard dla kobiet

Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia Iris Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Iris marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Iris został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytron; nutami serca są fiołek i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka i irys.

Bergamotka Cytron

Fiołek Heliotrop

Fasolka tonka Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris by Fragonard.

Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Burberry Tender Touch Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Lalique Flora Bella Perry Ellis 360° Blue Campos de Ibiza Jazmin Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Clean Clean Simply Soap Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale DSH Perfumes June Bride Oriflame Volare Magnolia