Marki » F-H » orientalne « Grupy

Grain de Soleil Fragonard dla kobiet

Grain de Soleil Fragonard dla kobiet

Grain de Soleil Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Grain de Soleil marki Fragonard to orientalne perfumy dla kobiet. Grain de Soleil został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, ambra, paczula, cynamon, wanilia, jaśmin, kadzidło, heliotrop i róża.

Irys Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Ambra Paczula Cynamon Wanilia Jaśmin Kadzidło Heliotrop Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grain de Soleil by Fragonard.

Grain de Soleil Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Grain de Soleil można przetłumaczyć jako Szczypta Słońca albo (chyba) Ziarnko Słonecznika :)
Perfumy pasują mi do nieco chłodnych już wieczorów końca lata i początku jesieni, wieczorne babie lato.

Są ciepłe i słodkie, zaliczyłabym je do kategorii kwiatowo-drzewnej. Wyraźnie wyczuwalny jest migdałowy heliotrop i śmietankowa wanilia. Bazę stanowi łagodne "kremowe" drewno sandałowe. Zapach jest otulający, "płynący" i bogaty, hedonistyczny. Rozgrzewający bez użycia ostrych przypraw (nie wyczuwam cynamonu). Prawdziwy dotyk Słońca, dający osobie noszącej złotą aurę.
Nie przepadam za heliotropem w perfumach, często nabiera on takiego "toaletowego" charakteru albo wypada zbyt migdałowo. W Grain de Soleil jest bardzo dobrze zrównoważony drewnem i nutą ambry. W bazie zapach staje się prawie czysto waniliowy, puszysty - przypomina Casmir.
Wspaniała propozycja od Fragonard.

gerda_w
gerda_w

Jako, że uwielbiam przyprawowo-orientalne klimaty, to mój zdecydowany faworyt firmy Fragonard. Kadzidło, cynamon, wanilia i wiele, wiele innych nut tworzą tak niesamowitą kompozycję, że nie mogę przestać go używać. Zimą jest doskonały, ale i latem, na rozgrzaną skórę (oczywiście w minimalnej ilości) przenosi mnie w najdalsze zakątki świata - SUPER!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Grain de Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Grain de Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grain de Soleil marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grain de Soleil marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Lubin Idole Eau de Parfum Guerlain Shalimar Oriflame M by Marcel Marongiu Christian Dior Dune Mauboussin Mauboussin Cartier Le Baiser Du Dragon Guerlain Terracotta Le Parfum Frapin 1270 Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain L'Instant de Guerlain Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Lubin Akkad Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Midnight Poison Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Annick Goutal Ambre Fétiche Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Juliette Has A Gun Romantina Guerlain L'Heure Bleue