Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Fragonard Fragonard dla kobiet

Fragonard Fragonard dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

lekko korzenny
Fragonard Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fragonard Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fragonard Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Fragonard marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, lilia, ambra, jaśmin i bergamotka.

Wiciokrzew Lilia Ambra Jaśmin Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragonard by Fragonard.

Fragonard Recenzje Perfum

Fragonard by Fragonard 4.67 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Fragonard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Fragonard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragonard marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragonard marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Roger & Gallet Rose Guerlain Meteorites Natura Amor America Paramela Mary Kay Sparkling Honeysuckle Serge Lutens Nuit de Cellophane Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Mistral Gardenia Royal Diane von Furstenberg Tatiana MOR Belladonna Novaya Zarya Gvozdika