Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Fragonard Fragonard dla kobiet

Fragonard Fragonard dla kobiet

Mam: 3

lekko korzenny
Fragonard Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fragonard Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fragonard Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Fragonard marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, lilia, ambra, jaśmin i bergamotka.

Wiciokrzew Lilia Ambra Jaśmin Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fragonard by Fragonard.

Fragonard Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Fragonard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Fragonard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fragonard marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fragonard marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Shine Liz Claiborne Realities Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Annick Goutal Le Muguet Revlon Charlie Blue Mary Kay Belara Creed Love in Black Acca Kappa Mimosa Neotantric (I am) a Sex Goddess Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Faith Hill Faith Hill Parfums DelRae Coup de Foudre