Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 5

miodowy
mydlany
Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Fleur D`oranger marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur D`oranger został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, kwiat pomarańczy, neroli, jaśmin, piżmo, mandarynka i miód.

Bergamotka Kwiat pomarańczy Neroli Jaśmin Piżmo Mandarynka Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur D`oranger by Fragonard.

Aqua Allegoria Nerolia Bianca

Fleur D`oranger Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Miałam próbkę. Na lato są doskonałe! Niby kwiatowe, a niesamowicie odświeżające. Mam nadzieję, że kupię je sobie na wiosnę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Fleur D`oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Fleur D`oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur D`oranger marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur D`oranger marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Marc Rosen Shanghai Crabtree & Evelyn Wisteria L`Erbolario Fioriscuri Korloff Paris Kn°III Lollia Imagine Avon Odyssey Guerlain Idylle Boadicea the Victorious Noble Donna Karan Pure DKNY Betty Barclay Pure Style Henri Bendel Rose Petals