Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 5

miodowy
mydlany
Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia Fleur D`oranger Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Fleur D`oranger marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur D`oranger został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, kwiat pomarańczy, neroli, jaśmin, piżmo, mandarynka i miód.

Bergamotka Kwiat pomarańczy Neroli Jaśmin Piżmo Mandarynka Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur D`oranger by Fragonard.

Aqua Allegoria Nerolia Bianca

Fleur D`oranger Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Miałam próbkę. Na lato są doskonałe! Niby kwiatowe, a niesamowicie odświeżające. Mam nadzieję, że kupię je sobie na wiosnę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Fleur D`oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Fleur D`oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur D`oranger marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur D`oranger marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Murmure Marc Jacobs Blush Calvin Klein Euphoria Crystalline L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Prince Matchabelli Wind Song Caron Muguet du Bonheur Chantecaille Le Jasmin Gap Dream More Myrurgia Promesa de Amor Norma Kamali Jazmin Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Revlon Love Her Madly