Marki » F-H » orientalne « Grupy

Encens Fève Tonka Fragonard dla kobiet

Encens Fève Tonka Fragonard dla kobiet

Mam: 1

dymny
Encens Fève Tonka Fragonard dla kobiet Zdjęcia Encens Fève Tonka Fragonard dla kobiet Zdjęcia Encens Fève Tonka Fragonard dla kobiet Zdjęcia Encens Fève Tonka Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Encens Fève Tonka marki Fragonard to orientalne perfumy dla kobiet. Encens Fève Tonka został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, fasolka tonka i róża.

Kadzidło Fasolka tonka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Encens Fève Tonka by Fragonard.

Fior di Loto

Encens Fève Tonka Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Encens Fève Tonka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Encens Fève Tonka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Encens Fève Tonka marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Encens Fève Tonka marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Sonia Rykiel Sonia Rykiel Montale Aoud Ambre Matthew Williamson Warm Sand Guerlain Mouchoir de Monsieur Serge Lutens Serge Noire Korloff Paris Kn°II Rochas Lumiere Original Paolo Gigli Excentrique pour Femme Michel Germain Sexual Secret Men Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Project D by Dannii and Tabitha Dusk