Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau de Hongrie Fragonard dla mężczyzn

Eau de Hongrie Fragonard dla mężczyzn

Eau de Hongrie Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Hongrie Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Hongrie marki Fragonard to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Eau de Hongrie został wydany w 1979 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są francuskie labdanum i ambra.

Bergamotka

Jaśmin

Francuskie labdanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Hongrie by Fragonard.

Eau de Hongrie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Eau de Hongrie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Eau de Hongrie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Hongrie marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Hongrie marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Calvin Klein Obsession for Men Calvin Klein Truth Creed Himalaya Escada Escada Magnetism for Men Al-Rehab Naseem Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Serge Lutens Borneo 1834 Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Long Lost Perfume Bakir Dorin Un Air d’Arabie Amber Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots