Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de Bonheur Fragonard dla kobiet

Eau de Bonheur Fragonard dla kobiet

Eau de Bonheur marki Fragonard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau de Bonheur został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ostrokrzew.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ostrokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Bonheur by Fragonard.

Eau de Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Eau de Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Eau de Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Bonheur marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Bonheur marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Private Collection Escada Escada Sport  Feeling Free Parfums DelRae Debut Revlon Rouge de Revlon Yves Rocher Desir de Nature Bath and Body Works Cucumber Melon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Acorelle Baies Sauvages Brooksfield Nuance Lostmarch L’eau de l’Hermine Dorin Roses des Vents Est Revlon Whimsical