Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Desert Fragonard dla mężczyzn

Desert Fragonard dla mężczyzn

tytoniowy
wosku pszczelego

Desert marki Fragonard to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest szafran; nutami bazy są agar (oud), tytoń, fasolka tonka i wosk pszczeli.

Cytrusy

Szafran

Agar (oud) Tytoń Fasolka tonka Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desert by Fragonard.

Desert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Desert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Desert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desert marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desert marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Cartier Must de Cartier Pour Homme Giorgio Armani Armani Code Hilary Duff With Love Chanel Pour Monsieur Concentree Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Miller Harris Fleur Oriental Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Tesori d`Oriente Africa Calvin Klein ck IN2U Heat Him Bella Bellissima Perfect Night CB I Hate Perfume AmBrosius LR LR Classics Hawaii