Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Confidentiel Fragonard dla mężczyzn

Confidentiel Fragonard dla mężczyzn

Miałem: 1

Confidentiel marki Fragonard to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Confidentiel został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pieprz i różowy pieprz; nutami serca są magnolia i kadzidło; nutami bazy są cedr, paczula i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Pieprz Różowy pieprz

Magnolia Kadzidło

Cedr Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Confidentiel by Fragonard.

Confidentiel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Confidentiel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Confidentiel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Confidentiel marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Confidentiel marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Ralph Lauren Polo Blue Maurer & Wirtz Tabac La Perla GrigioPerla HEDO Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Odori Spigo Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Jean Charles Brosseau The Brun Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Ayala Moriel l'Herbe Rouge Black Phoenix Alchemy Lab Volt