Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Grand Luxe Fragonard dla mężczyzn

Cologne Grand Luxe Fragonard dla mężczyzn

Cologne Grand Luxe marki Fragonard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cologne Grand Luxe został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, neroli, bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i mandarynka.

Lawenda Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Grand Luxe by Fragonard.

Cologne Grand Luxe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Cologne Grand Luxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Cologne Grand Luxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Grand Luxe marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Grand Luxe marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Oriflame Soul Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Hermes Concentre d`Orange Verte Kusado L'Eau de Kyoto Cartier Eau de Cartier Concentree Clarins Eau Ressourcante Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Guerlain Eau de Cologne du Coq Creed Acier Aluminium Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Corinne Cobson Love Etc