Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Grand Luxe Fragonard dla mężczyzn

Cologne Grand Luxe Fragonard dla mężczyzn

Cologne Grand Luxe marki Fragonard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cologne Grand Luxe został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, neroli, bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i mandarynka.

Lawenda Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Grand Luxe by Fragonard.

Cologne Grand Luxe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Cologne Grand Luxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Cologne Grand Luxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Grand Luxe marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Grand Luxe marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Izod Izod Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Geo. F. Trumper Eau de Portugal Avon Just Play for Her Azzaro Azzaro Aqua Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Creed Acier Aluminium Kristel Saint Martin KSM La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue