Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Grand Luxe Fragonard dla mężczyzn

Cologne Grand Luxe Fragonard dla mężczyzn

Cologne Grand Luxe marki Fragonard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cologne Grand Luxe został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, neroli, bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i mandarynka.

Lawenda Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Grand Luxe by Fragonard.

Cologne Grand Luxe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Cologne Grand Luxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Cologne Grand Luxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Grand Luxe marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Grand Luxe marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Montale Aromatic Lime Avon Full Speed Rochas Eau de Rochas Jovoy Paris Hesperide Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Jo Wood Organics Amka O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Antonio Miro Colonia Rose en Bos Viridescent