Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet

Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

wiśniowy
Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Cerisier en Fleurs marki Fragonard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cerisier en Fleurs został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia, kwiat pomarańczy, irys, piżmo, białe kwiaty i kwiat wiśni.

Wiśnia Kwiat pomarańczy Irys Piżmo Białe kwiaty Kwiat wiśni

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerisier en Fleurs by Fragonard.

Cerisier en Fleurs Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Nie tak intensywne, jak gałązka wiśni w ogrodzie, ale delikatne. Taką delikatność czułam w Echo Davidoff'a. Kompozycja Fragonard jest jednak o niebo pełniejsza od selektywów.

Cerisier en Fleurs by Fragonard 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Cerisier en Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Cerisier en Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerisier en Fleurs marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerisier en Fleurs marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Hugo Boss Femme Salvador Dali Dalimix Police Police Caribbean Lancetti Etre Special Edition Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Antonio Puig Barbie B Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Iceberg Iceberg Twice Ice Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Benefit Garden of Good & Eva