Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Capucine Fragonard dla kobiet

Capucine Fragonard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Capucine Fragonard dla kobiet Zdjęcia Capucine Fragonard dla kobiet Zdjęcia Capucine Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Capucine marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Capucine został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są herbata i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Herbata Bergamotka

Jaśmin Róża

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capucine by Fragonard.

Flower by Kenzo

Capucine Recenzje Perfum

Beata1
Beata1

Nazwa perfum sugerowała mi zapach cappuccino i szczerze bardzo na to liczyłam. Okazało się jednak, że Capucine to nie kawa. To kwiaty, pudrowe, lekko duszące. Te kwiaty mają piekielną trwałość i jeszcze większy zasięg. Chyba kazdy je poczuje w promieniu pół kilometra :)

Capucine to zapach identyczny jak Flower od Kenzo. Może jedynie w sercu jest troche świeższy, jednak różnice to są minimalne. Na plus dla Capucine jest jednak trwałość, po 12 godzinach zapach wciąż jest intensywnie wyczuwalny mimo oszczędnej aplikacji. Oszczędna aplikacja jest zresztą w jego przypadku mocno wskazana;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Capucine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Capucine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capucine marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capucine marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Inspiration Lancaster Aquasun Jessica Simpson Fancy Love Essentially Me White Blooms Humiecki & Graef Geste Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Lalique Cascade Limited Edition 2010 Morris Gocce di Napoleon Max Azria BCBGirls Sexy Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise DECO Legends & Love Lush Imogen Rose