Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Belle de Nuit Intense Fragonard dla kobiet

Belle de Nuit Intense Fragonard dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów

Belle de Nuit Intense marki Fragonard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Belle de Nuit Intense został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, tuberoza, gardenia i gruszka; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Ylang-ylang Tuberoza Gardenia Gruszka

Jaśmin Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle de Nuit Intense by Fragonard.

Belle de Nuit Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Belle de Nuit Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Belle de Nuit Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle de Nuit Intense marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle de Nuit Intense marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adidas Adidas 3 Women Christian Dior Lily Fresh Pink Jasmine Trussardi Bianco Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Etro Benetroessere Relent Rampage Fly by Rampage Faith Hill Faith Hill Rifat Ozbek Ozbek 1001 Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Caesars World Caesars Woman Farmacia SS. Annunziata Regina