Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Belle de Nuit Fragonard dla kobiet

Belle de Nuit Fragonard dla kobiet

Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Belle de Nuit marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Belle de Nuit został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, piżmo, fiołek, róża i geranium.

Śliwka Piżmo Fiołek Róża Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle de Nuit by Fragonard.

Belle de Nuit Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Dla mnie Belle de Niut jest cudownie wieczorową pudrowo różaną kompozycją o delikatrnej słodyczy, ale nie dziewczęcy, a bardzo kobiecy, elegancki i zmysłowy. Używałam go również na dzień, jednak w mniejszych ilościach. W dzień poprawia nastrój, wieczorami budzi świat zmysłów. Ponoć podobny jest do J'Adore? Bo ja wiem? Mam oba i czy na kartce papieru, czy na mojej skórze pachną różnie. U Diora zupełnie brak owej róży, która u Fragonarda gra pierwsze i kolejne skrzypce. Zapach Diora wypada przy nich dosyć płasko, zwyczajnie i...mydlanie. Wąchając Belle de Niut nie tylko czuję ferię zapachów, mnóstwo składników, są wręcz namacalne, prawie je widzę... Na mojej skórze pachnie cudnie. Projekcja u mnie jest również większa, niż u innych z powodu mojej wyższej ciepłoty. Wiele zapachów się za mną "ciągnie", ten również.

vertigo
vertigo

Fragonard robi swoje J'Adore.

Jest bardzo podobne, ale podoba mi się bardziej od perfum Diora. Nie jest tak ekspansywne, jest za to delikatniejsze i po prostu 'ładniejsze' :)

Subtelnie owocowo-kwiatowo-mydlane.
Jakby J'Adore z dodatkiem pierwiastka czegoś nowego, oryginalnego, albo wręcz przeciwnie: bez pierwiastka popularności i ciężkości.

Jeśli J'Adore jest dla Ciebie za mocne, spróbuj Belle de Nuit!
Projekcja słaba, trwałość - zadowalająca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Belle de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Belle de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle de Nuit marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle de Nuit marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fragonard Etoile Chanel Coco Eau de Parfum Fragonard Diamant Fragonard Ile d`Amour Fragonard Eclat Keiko Mecheri Ume Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Guerlain Samsara Eau de Parfum Montale Gold Flowers Guerlain Nahema Laboratorio Olfattivo Rosamunda Gucci Gucci Accenti Paloma Picasso Tentations Serge Lutens La Religieuse Paloma Picasso Paloma Picasso Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Montale Dark Purple Guerlain L'Heure Bleue Serge Lutens La Fille de Berlin Chanel Allure Sensuelle