Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Beau Gosse Fragonard dla mężczyzn

Beau Gosse Fragonard dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Beau Gosse Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia Beau Gosse Fragonard dla mężczyzn Zdjęcia

Beau Gosse marki Fragonard to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Beau Gosse został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytrusy, cytryna amalfi, bergamotka, lotos i nuty owocowe; nutami serca są rozmaryn, gałka muszkatołowa, kardamon i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo, paczula i cedr virginia.

Cytrusy Cytryna Amalfi Bergamotka Lotos Nuty owocowe

Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kardamon Goździk (przyprawa)

Piżmo Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beau Gosse by Fragonard.

Beau Gosse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Beau Gosse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Beau Gosse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beau Gosse marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beau Gosse marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Paul Smith Paul Smith Extreme Man Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Luciano Soprani Just Free Crabtree & Evelyn Uncharted Mark Buxton Nameless Profumum Roma Victrix Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Infusion Organique Buddha’s Fig Arno Sorel Shaman Silver D.S. & Durga Royal Purpure Sinfonia di Note Bouquet de Bois LR Agent XY