Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Floris dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Floris dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

Vetiver Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver marki Floris to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i lawenda; nutami serca są kardamon, goździk (przyprawa), kolendra, cynamon, geranium i wetyweria; nutami bazy są ambra, olibanum, paczula, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lawenda

Kardamon Goździk (przyprawa) Kolendra Cynamon Geranium Wetyweria

Ambra Olibanum Paczula Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver by Floris.

Vetyver 46

Vetiver Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

To moja "zimowa" wetyweria. Lubię perfumy na ten temat, ale większość pasuje mi na inne, niż zima, pory roku. Vetiver Floris'a jest wyjątkiem. Poszczególne nuty tworzą harmonijną całość, która nie za bardzo pozwala mi wyodrębnić pojedyncze nuty, poza wetywerią, która przebija wyraźnie jako ziemista, wytrawna niczym w Vetiver Etro. Zapach jest ewidentnie drzewno-przyprawowy, cytrusów w otwarciu prawie nie czuć. Solidna baza nie jest słodka, za to gęsta i "nasycona".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Gucci Gucci Rush for Men Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Jacomo Paradox Green for Men Pierre Cardin Emotion for Men Bruno Banani Magic Man Annick Goutal Vetiver Mandarina Duck Mandarina Duck Man Coty Stetson Black Usher Usher VIP Mazzolari Patchouli Bath and Body Works Oak