Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Stephanotis Floris dla kobiet

Stephanotis Floris dla kobiet

Stephanotis Floris dla kobiet Zdjęcia

Stephanotis marki Floris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Stephanotis został wydany w 1786 roku. Nutę głowy stanowi kwiat pomarańczy; nutami serca są goździk (roślina), kolendra, konwalia, stefanotis i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i nuty pudrowe.

Kwiat pomarańczy

Goździk (roślina) Kolendra Konwalia Stefanotis Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stephanotis by Floris.

Stephanotis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Stephanotis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Stephanotis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stephanotis marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stephanotis marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Cabotine Oriflame Eclat Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube S.T. Dupont Orazuli Aroma M Geisha Nobara-Cha Nina Ricci Capricci L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Lili Bermuda Oleander Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Salvatore Ferragamo Attimo