Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Stephanotis Floris dla kobiet

Stephanotis Floris dla kobiet

Stephanotis Floris dla kobiet Zdjęcia

Stephanotis marki Floris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Stephanotis został wydany w 1786 roku. Nutę głowy stanowi kwiat pomarańczy; nutami serca są goździk (roślina), kolendra, konwalia, stefanotis i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i nuty pudrowe.

Kwiat pomarańczy

Goździk (roślina) Kolendra Konwalia Stefanotis Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stephanotis by Floris.

Stephanotis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Stephanotis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Stephanotis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stephanotis marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stephanotis marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Ghost Ghost Summer Dream Guy Laroche Fidji Shu Uemura Fleur de Rose The Different Company Bois d`Iris Pacifica Malibu Lemon Blossom O Boticario Floratta in Blue Joya Venom Profumum Roma Ninfea L`Occitane en Provence Fleur Cherie Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Jeanne Arthes Boum Savon