Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Special 127 Floris dla kobiet i mężczyzn

Special 127 Floris dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Special 127 Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Special 127 Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Special 127 marki Floris to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Special 127 został wydany w 1890 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, lawenda i petitgrain; nutami serca są geranium, róża, ylang-ylang i neroli; nutami bazy są paczula i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Lawenda Petitgrain

Geranium Róża Ylang-ylang Neroli

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Special 127 by Floris.

Special 127 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Special 127, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Special 127, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Special 127 marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Special 127 marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Azzaro Chrome Esteban Fraicheur Andalouse Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Pierre Balmain Monsieur Balmain Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Geo. F. Trumper Eau de Portugal Tonino Lamborghini Overall pour Homme Sisley Sisley Eau de 3 Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Eclectic Collections Factor Kristel Saint Martin KSM