Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Royal Arms Diamond Edition Floris dla kobiet

Royal Arms Diamond Edition Floris dla kobiet

ozonowy
Royal Arms Diamond Edition Floris dla kobiet Zdjęcia Royal Arms Diamond Edition Floris dla kobiet Zdjęcia

Royal Arms Diamond Edition marki Floris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal Arms Diamond Edition został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i liść fiołka; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, róża i fiołek; nutami bazy są paczula, wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Liść fiołka

Irys Jaśmin Ylang-ylang Róża Fiołek

Paczula Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Arms Diamond Edition by Floris.

Royal Arms Diamond Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Royal Arms Diamond Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Royal Arms Diamond Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Arms Diamond Edition marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Arms Diamond Edition marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Paco Rabanne XS Pour Elle Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine HRH Princess Elizabeth E Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Caron Or et Noir Fragonard Reve Indien Weil Fleur De Weil Adolfo Dominguez Noche de Rosas