Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Pink Grapefruit Floris dla kobiet i mężczyzn

Pink Grapefruit Floris dla kobiet i mężczyzn

Pink Grapefruit marki Floris to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pink Grapefruit został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe i grejpfrut.

Drzewo sandałowe Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Grapefruit by Floris.

Pink Grapefruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Pink Grapefruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Pink Grapefruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Grapefruit marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Grapefruit marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Burberry Weekend for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Accord Parfait Citron & Mandarine Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Miller Harris Citron Citron Floris Cefiro Christian Tortu L`Eau de Cologne O Boticario Acqua Fresca Sprezzatura 768 Аrs Amandi Lush Big Gump`s Baroque Pearl