Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Petals From My Garden Floris dla kobiet

Petals From My Garden Floris dla kobiet

Petals From My Garden Floris dla kobiet Zdjęcia Petals From My Garden Floris dla kobiet Zdjęcia

Petals From My Garden marki Floris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Petals From My Garden został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edward Bodenham. Nutami głowy są róża, neroli i bergamotka; nutami serca są róża, goździk (roślina) i geranium; nutami bazy są ambra i piżmo.

Róża Neroli Bergamotka

Róża Goździk (roślina) Geranium

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petals From My Garden by Floris.

Petals From My Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Petals From My Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Petals From My Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petals From My Garden marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petals From My Garden marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic Ralph Lauren Lauren Perry Ellis Perry Woman L`Occitane en Provence Eau d'Azur Valentino Valentino Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Shiseido Relaxing Fragrance Roger & Gallet Eau de The Vert CB I Hate Perfume Tea/Rose Penhaligon`s Bluebell Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique