Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Night Scented Jasmine Floris dla kobiet

Night Scented Jasmine Floris dla kobiet

żółtych kwiatów
Night Scented Jasmine Floris dla kobiet Zdjęcia

Night Scented Jasmine marki Floris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Night Scented Jasmine został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytrusy, nuty zielone, mandarynka, liść fiołka i neroli; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia, lilia, mimoza, narcyz, róża i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Cytrusy Nuty zielone Mandarynka Liść fiołka Neroli

Irys Jaśmin Gardenia Lilia Mimoza Narcyz Róża Ylang-ylang

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Scented Jasmine by Floris.

Jardins de Bagatelle

Night Scented Jasmine Recenzje Perfum

monika690
monika690

A to ci kwiatowa bomba, dosłownie bomba, bo wybucha :)
Początek to wybuch kwiatów, aromatycznych z lekką nutą vintage. Na początku zapach przypomina mi Jardins de Bagatelle Guerlain, to chyba narcyz daje po nosie vintagem ;) Pózniej zapach też jest podobny do Jardins de Bagatelle, toż to bliźniaki! Oba zapachy mają bardzo dużo wspólnych nut zapachowych. Polecam fanom typowo kwiatowych zapachów, w typie Jardins de Bagatelle Guerlaina.
Projekcja niezła, lecz z trwałością gorzej, ale jak jest flacha to się można zlewać :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Night Scented Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Night Scented Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Scented Jasmine marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Scented Jasmine marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Burberry Touch for Women Jacomo Silences Avon Surreal Garden L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Parfums DelRae Debut Decleor Aromantic Byredo Green Jardin de France Hassana Boadicea the Victorious Delicate Vicky Tiel Ethere Calypso Christiane Celle Jasmin The Different Company Charme et Feuilles