Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Night Scented Jasmine Floris dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

żółtych kwiatów
Night Scented Jasmine Floris dla kobiet Zdjęcia

Night Scented Jasmine marki Floris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Night Scented Jasmine został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytrusy, nuty zielone, mandarynka, liść fiołka i neroli; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia, lilia, mimoza, narcyz, róża i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Cytrusy Nuty zielone Mandarynka Liść fiołka Neroli

Irys Jaśmin Gardenia Lilia Mimoza Narcyz Róża Ylang-ylang

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Scented Jasmine by Floris.

Night Scented Jasmine Recenzje Perfum

Night Scented Jasmine by Floris 2.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Night Scented Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Night Scented Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Scented Jasmine marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Scented Jasmine marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche Perry Ellis Perry Woman L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Diptyque Jardin Clos Rochas Fleur d`Eau Molyneux Modern Quartz Annick Goutal Des Lys Marilyn Miglin Pheromone Avon Today Tomorrow Always Diamond Caesars World Ferentina Galimard Ma Faute