Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Malmaison Floris dla kobiet

Malmaison Floris dla kobiet

cynamonowy
Malmaison Floris dla kobiet Zdjęcia

Malmaison marki Floris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Malmaison został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są cynamon, goździk (przyprawa) i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), róża i ylang-ylang; nutami bazy są cedr virginia, piżmo, paczula i wanilia.

Cynamon Goździk (przyprawa) Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Róża Ylang-ylang

Cedr Virginia Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malmaison by Floris.

Malmaison Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Malmaison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Malmaison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malmaison marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malmaison marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Lise Watier Capteur de Reves Charles of the Ritz Enjoli Caron Tubereuse Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Tallulah Jane Tallulah Succes de Paris Dreaming Princess Caesars World Caesars Woman Anucci Dalini Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine