Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Limes Floris dla kobiet i mężczyzn

Limes Floris dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Limes Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Limes marki Floris to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Limes został wydany w 1832 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i petitgrain; nutami serca są kwiat lipy, konwalia i neroli; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Amalfi Petitgrain

Kwiat lipy Konwalia Neroli

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Limes by Floris.

Limes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Limes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Limes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Limes marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Limes marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Caron Eaux de Caron Fraiche Betty Barclay Rubin Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Roccobarocco Mouse Comme des Garcons Energy C Lime Demeter Fragrance Pink Grapefruit L`Erbolario Citrus O Boticario Acqua Fresca Boadicea the Victorious Refreshing Creed Citrus Bigarrade Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea