Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Lily of the Valley Floris dla kobiet

Lily of the Valley Floris dla kobiet

Lily of the Valley Floris dla kobiet Zdjęcia

Lily of the Valley marki Floris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Lily of the Valley został wydany w 1847 roku. Nutami głowy są nuty zielone i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża, ylang-ylang i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Nuty zielone Cytryna Amalfi

Jaśmin Konwalia Róża Ylang-ylang Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily of the Valley by Floris.

Lily of the Valley Recenzje Perfum

amanda
amanda

A ja się jednak cieszę,że nie jest to zapach wybitnie konwaliowy,bo byłby po krótkim czasie już mdły i nie do zniesienia.
To trudny kwiat w perfumach.Jak w przyrodzie potrafi zachwycić i zauroczyć zapach tych delikatnych dzwoneczków,tak w perfumach trudno go oddać w przeciwieństwie do innych kwiatów.
Jest w nich na początku coś bardzo delikatnie cytrynowego.
Jest trochę róży,takiej kremowej,fiołka i sporo delikatnego piżma.
Za to nie czuję jaśminu i ylang ylangu.
To zdecydowanie kremowy zapach,gdzie nawet ciężko doszukać się samych poszczególnych kwiatów,wszystko zatarte jest w kremowości.
Lekko chłodnawe,stonowane,mają taki angielski dystans i szyk.
Ale mają w sobie coś interesjącego.
Ponieważ wąchając skórę czuję to co opisałam,ale wokół siebie po aplikacji, czuję dosłownie aurę konwalii.
Takiej jak w naturze,nic nie przerysowanej,nic ze sztuczności.
Parę razy sprawdzałam ten efekt,czy mi się nie wydaje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Lily of the Valley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Lily of the Valley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily of the Valley marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily of the Valley marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Too Much? Calvin Klein Eternity Summer 2006 Versace Yellow Jeans Versace Versus Time For Energy Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Benetton B. Clean Energy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Penhaligon`s Lily of the Valley Frapin Esprit de Fleurs Miya Shinma Feuillage vert mark. mark Earth CB I Hate Perfume Cradle of Light