Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Elite Floris dla mężczyzn

Elite Floris dla mężczyzn

Elite Floris dla mężczyzn Zdjęcia

Elite marki Floris to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Elite został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są bergamotka, cedr virginia, grejpfrut, jałowiec i petitgrain; nutami serca są jodła, lawenda i liść laurowy; nutami bazy są ambra, mech dębowy, piżmo, paczula, wetyweria, cedr i skóra.

Bergamotka Cedr Virginia Grejpfrut Jałowiec Petitgrain

Jodła Lawenda Liść laurowy

Ambra mech dębowy Piżmo Paczula Wetyweria Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elite by Floris.

Elite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Elite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Elite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elite marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elite marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Donna Karan DKNY Be Delicious Men Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Escada Escada Sentiment pour Homme Pino Silvestre Pino Fifty Etro Palais Jamais Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Lobogal Naceo Vert Tom Tailor Ocean for Men CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Best Company Best Company Adolfo Dominguez U Fragonard Beau Gosse