Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Cefiro Floris dla kobiet i mężczyzn

Cefiro Floris dla kobiet i mężczyzn

Cefiro Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cefiro marki Floris to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cefiro został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lima, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są kardamon, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr virginia, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Mandarynka Pomarańcza

Kardamon Jaśmin Gałka muszkatołowa

Cedr Virginia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cefiro by Floris.

Cefiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Cefiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Cefiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cefiro marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cefiro marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Estée Lauder Alliage Sport Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne O Boticario Acqua Fresca Boadicea the Victorious Energizer Boadicea the Victorious Refreshing Creed Bois de Cedrat Smell Bent Lemon Cowboy Bronnley Lime & Bergamot Love & Toast Mandarin Tea Melvita Orange Zest