Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Cefiro Floris dla kobiet i mężczyzn

Cefiro Floris dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Cefiro Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cefiro marki Floris to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cefiro został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lima, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są kardamon, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr virginia, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Mandarynka Pomarańcza

Kardamon Jaśmin Gałka muszkatołowa

Cedr Virginia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cefiro by Floris.

Cefiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Cefiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Cefiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cefiro marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cefiro marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Air-Val International Mickey Mouse L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Bath and Body Works Hello Sugar! Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne D`Orsay Etiquette Bleue Floris Limes DSH Perfumes Pamplemousse Parfums Berdoues Citrus Hesperida Caswell Massey Pomegranate Demeter Fragrance Little Twin Stars M. Micallef Pomelos Coleen Rooney Coleen X Summer