Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Amber Oud Floris dla kobiet i mężczyzn

Amber Oud Floris dla kobiet i mężczyzn

Amber Oud Floris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber Oud marki Floris to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Amber Oud został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edward Bodenham. Nutami głowy są bergamotka i olibanum; nutami serca są agar (oud), paczula i róża; nutami bazy są ambra, labdanum, agar (oud), mirra i wanilia.

Bergamotka Olibanum

Agar (oud) Paczula Róża

Ambra Labdanum Agar (oud) Mirra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Oud by Floris.

Amber Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Floris Amber Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Floris Amber Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Oud marki Floris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Oud marki Floris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Fahrenheit 32 Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Bois 1920 Vetiver Ambrato ID Parfums Ilaya Ajmal Al Shams Special Edition Sonoma Scent Studio Winter Woods Barbara Bui Le Parfum Berkeley Square White Amber Diesel Only The Brave Music Animation Arno Sorel Homme Bvlgari Bvlgari Man Swiss Arabian Mukhalat Malaki