Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tango Florascent dla kobiet

Tango Florascent dla kobiet

Tango Florascent dla kobiet Zdjęcia Tango Florascent dla kobiet Zdjęcia

Tango marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, paczula, opoponaks, orchidea i Żywice.

Gardenia Paczula Opoponaks Orchidea Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tango by Florascent.

Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tango marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tango marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Calvin Klein Truth Lush Salvador Dali Salvador Dali Givenchy Hot Couture Collection No.1 Antonio Banderas Diavolo per Donna Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Al Haramain Perfumes Affaf Delle Grazie Paris Rouge Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Modigliani Modigliani Hermes Eau Claire des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique X Extrait