Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Rose Florascent dla kobiet

Rose Florascent dla kobiet

Rose Florascent dla kobiet Zdjęcia Rose Florascent dla kobiet Zdjęcia

Rose marki Florascent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Nutę głowy stanowi morela; nutą serca jest róża; nutami bazy są białe kwiaty i goździk (przyprawa).

Morela

Róża

Białe kwiaty Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose by Florascent.

Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Crystalline Serge Lutens Sarrasins Yardley Magnolia Victoria`s Secret So In Love Prince Matchabelli Wind Song Gap Dream More Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Dana Buchman Dana Buchman Luxury Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Girard Lysval Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Le Labo Bouquet Blanc