Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Regia Florascent dla kobiet

Regia Florascent dla kobiet

lekko korzenny
Regia Florascent dla kobiet Zdjęcia

Regia marki Florascent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i szałwia; nutami serca są neroli, rozmaryn i gorzka pomarańcza; nutami bazy są czarna porzeczka, nuty drzewne i liść czarnej porzeczki.

Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia

Neroli Rozmaryn Gorzka pomarańcza

Czarna porzeczka Nuty drzewne Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Regia by Florascent.

Regia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Regia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Regia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Regia marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Regia marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Echo Summer Fizz Paco Rabanne Paco Manuel Canovas L`ile Bleue Floris Special 127 Bath and Body Works White Citrus Czech & Speake Citrus Paradisi Ocean Pacific OP Juice O Boticario Uomini Sport Demeter Fragrance Fiery Curry Tallulah Jane 333 DSH Perfumes For the Groom Intelligent Nutrients Innercalm