Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Du Soleil Florascent dla kobiet i mężczyzn

Du Soleil Florascent dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Du Soleil Florascent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Du Soleil Florascent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Du Soleil marki Florascent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, cedr virginia, szałwia, estragon i nuty drzewne.

Francuskie labdanum Cedr Virginia Szałwia Estragon Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Du Soleil by Florascent.

Acqua di Gio

Du Soleil Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Aqua Colonia Du Soleil przypomina mi Acqua di Gio, tylko z wyraźniejszą nutą jednego "zioła" - nie wiem czy jest to estragon, ale na pewno nie jest to szałwia :) Po czasie ta jedna nuta zaczyna pachnieć nieprzyjemnie, trochę fekalnie.
Na początku intensywny, ale bardzo szybko ulatuje ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Du Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Du Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Du Soleil marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Du Soleil marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Annick Goutal Mandragore Shaik Chic Shaik No 70 O Boticario Zaad Luciano Soprani Soprani Uomo Etat Libre d`Orange Tom of Finland Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Guerlain Guerlain Homme Intense Kanøn Kanon for Men A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Parfums Berdoues 1902 Vetiver CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Express Honor