Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aqua Orientalis Casbah Florascent dla kobiet

Aqua Orientalis Casbah Florascent dla kobiet

ozonowy

Aqua Orientalis Casbah marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i mimoza; nutami serca są przyprawy i herbata; nutą bazy jest nuty drzewne.

Róża Mimoza

Przyprawy Herbata

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Orientalis Casbah by Florascent.

Aqua Orientalis Casbah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Orientalis Casbah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Orientalis Casbah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Orientalis Casbah marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Orientalis Casbah marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Matsuri Vivienne Westwood Anglomania Paloma Picasso Tentations Calvin Klein Secret Obsession Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Dorin Un Air de Damas Rose Tesori d`Oriente Jasmin di Giava The Party The Garden Party Tuberose O Boticario Glamour Secrets Rose Oriflame Midnight Pearl Sanctuary Sanctuary Classic Rose en Bos Rose & Vines