Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Aqua Floralis Rose Florascent dla kobiet

Aqua Floralis Rose Florascent dla kobiet

Aqua Floralis Rose marki Florascent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Nutę głowy stanowi morela; nutą serca jest róża; nutami bazy są białe kwiaty i goździk (przyprawa).

Morela

Róża

Białe kwiaty Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Floralis Rose by Florascent.

Aqua Floralis Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Floralis Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Floralis Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Floralis Rose marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Floralis Rose marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Norell Norell Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Novae Plus Papillon Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Valentino Rock`n Dreams Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Caswell Massey Elixir Of Love DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Molinard Iles D'Or