Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Aqua Floralis Mimosa Florascent dla kobiet

Aqua Floralis Mimosa Florascent dla kobiet

ozonowy
żółtych kwiatów

Aqua Floralis Mimosa marki Florascent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutami serca są róża i mimoza; nutami bazy są fasolka tonka i drzewo różane.

Liść fiołka

Róża Mimoza

Fasolka tonka Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Floralis Mimosa by Florascent.

Aqua Floralis Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Floralis Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Floralis Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Floralis Mimosa marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Floralis Mimosa marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London Anna Sui Sui Love Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Lorenzo Villoresi Teint de Neige The Body Shop Love ETC Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Kate Moss Wild Meadow Bond No 9 Harrods Rose Principessa Beauty Isolina Simone Cosac Profumi Bianca Oscar de la Renta Oscar Latin Light Florascent Aqua Floralis Pivoine