Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aqua Floralis Jasmine Florascent dla kobiet

Aqua Floralis Jasmine Florascent dla kobiet

tuberozowy

Aqua Floralis Jasmine marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytron i tangeryna; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są tuberoza i benzoes. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody Roland Tentunian.

Cytron Tangeryna

Jaśmin

Tuberoza Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Floralis Jasmine by Florascent.

Aqua Floralis Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Aqua Floralis Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Aqua Floralis Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Floralis Jasmine marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Floralis Jasmine marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Les Copains Femme Benetton B. United Woman Carlos Santana Carlos Santana for Women Marks and Spencer Autograph New York M. Micallef Note Ambree Dolce&Gabbana L`eau The One Schiaparelli Shocking Jeanne Arthes Made In Love DSH Perfumes Route d'Iris Erreuno Erreuno Frances Denney Interlude